Ulf Greder färglitografi
2017-01-06
432445
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête", signerad Ulf Greder, 267/360, färglitografi, ca 83x75 cm