Elis Wallin oljemålning
2017-01-06
432414
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): Motiv från västkusten, signerad Wallin -60, olja på duk, ca 34x42 cm