Staffan Hallström blandteknik
2017-01-06
432382
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Försök till rekonst. med leksaksbilar", signerad och daterad SH 69, blandteknik ,bladmått ca 20x37 cm
Proveniens: Galleri Prisma