Damporträtt oljemålning
2017-01-06
432372
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av dam med blått hårband, olja på duk, dubblerad, ca 40,5x31,5 cm
Dubblerad, krackeleringar