Reinhold Ljunggren litografi
2017-01-06
432366
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Motiv från Trosa, signerad R. Ljunggren, 355/360, litografi, ca 28,5x44,5 cm