Marianne Ågren oljemålning
2017-01-05
432330
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Väninnor, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 128x98 cm