Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINA CARLSON BREDBERG (1857-1943): Stilleben, signerad med monogram samt Bredberg, olja på furupannå, ca 31,5 x 40 cm
FOTNOT: Märkt med blyerts á tergo "Red T. Tegnér"
432306
2017-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här