Yrjö Edelmann färglitografi
2017-01-05
432283
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Papper, signerad Y Edelmann , H.C, färglitografi, bladmått ca 62x87 cm