Diptyk
2017-01-05
432258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DIPTYK, blandteknik, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av interiörer med figurscener, bildmått ca 35x46 cm
Slitage, smärre revor