Orientmatta
2017-01-08
432212
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bijar-mönster, ca 370x213 cm
Baksida med obetydliga skador, langetteringar med mindre lagningar