Skrivbord
2017-01-04
432200
| Klubbat belopp | 15 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, fanér i teak, sarg med 2 lådor, en låda med fackinredning, höjd ca 73, 200x100 cm
Smärre slitage