Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JÓZEF GIELNIAK (Polen, 1932-1972): A Stanislaus K. Dawski, 1962, signerad, betitlad, daterad och numrerad 3/20, linoleumsnitt, 35x27 cm
Zustandsbeschreibung
432193
2017-01-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner