Henning Hougaard oljemålning
2017-01-04
432100
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Räv i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 45x65 cm