Salskåp 1800
2017-01-04
432099
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALSKÅP, 1800-tal, tvådelat, nederdel med kulfötter samt 4 lådor i front, överdel med profilerade dörrpar samt 2 st lådor, höjd 170, 125 x 43 cm, nyckel finns
Slitage, ställvis grovt, sprickor