Kandelaber silver
2017-01-01
432092
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABER, silver, rokokostil, för 5 ljus, svenska importstämplar, höjd 27 cm, vikt ca 730 g
Slitage