Bordslampa gustaviansk stil
2017-01-01
432032
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren bronserad och bemålad dekor, höjd till lampsockel 35 cm
Ytskador