Figurin Japan
2017-01-01
432020
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, brons, Japan, 1900-tal, signerad, man med korg, total höjd ca 11 cm, tillhörande träsockel