Bengt Lindström färgetsning
2017-01-01
432003
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurscen, signerad Lindström, EA, färgetsning, 65X49 cm
Något vågigt blad