Spegel barock

Spegel barock
Spegel barock
Spegel barock
Spegel barock
Spegel barock
Spegel barock

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, barock, 1700-tal, skuren dekor, förgylld, höjd ca 67x42 cm

Slitage, krön med spricka, senare bronsering

432000

2017-01-01