Grafik Dahl Strüver Schantz
2017-01-02
431973
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFIK, 3 st, PETER DAHL, ARDY STRÜVER, PHILIP VON SCHANTZ, signerade och numrerade, varierande mått
En med smärre hanteringsveck