Ring 18 k vitguld med diamanter
2017-01-02
431972
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, gammalslipad diamant samt åttkantslipade sidostenar, totalt ca 0,68 ct, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 5,1 g
Bruksslitage, mittsten med nagg, en diamant saknas