Erik Nordberg figuriner i renhorn
2017-01-01
431969
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK NORBERG (1913-2001): Skulpturer föreställande älg resp ren signerad och daterad EN -71 resp -70, renhorn, älgens höjd 19, renspannets längd 20 cm
hornen med avslag