Kandelaber
2016-12-31
431890
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABER, 1 par, för 2 ljus, 1900-talets mitt, förgylld och patinerad metall, höjd ca 37 cm