Gustav Rudberg
2017-01-01
431825
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Landskap, signerad Rudberg, olja på duk, ca 75,5x84,5 cm