Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Nattlig promenad", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon på spännramen, olja på duk, ca 24x35 cm
Zustandsbeschreibung
431807
2017-01-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner