Leander Engström
2017-01-02
431744
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Stående modell, signerad och daterad Leander Engström Paris 1912, blyerts på papper, ca 36x20,5 cm
Med dedikation