Thea Ekström
2017-01-01
431729
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988): Torn, signerad och daterad Ekström 25 IX 73, blandteknik/lack med skrapteknik på pannå, ca 46x55 cm