Gunnar Torhamn oljemålning
2017-01-03
431721
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUNNAR TORHAMN (1894-1965), Figurscen, signerad och daterad Torhamn - 26, olja på duk, ca 81x65 cm