Vägglampor Sverige 1930-tal
2017-01-03
431684
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige 1930-tal, hållare i mässing, innerkupor i opalinglas, ytterkupor i randigt, delvis matterat glas, höjd 40 cm
Smärre nagg och repor