Herrbetjänt mahogny
2016-12-30
431675
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HERRBETJÄNT, betsat trä, 1900-talets andra hälft, höjd ca 98 cm
Smärre slitage