Orientmatta
2016-12-30
431624
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai/ Afshar?, ca 233x165 cm
Jämnt slitage, skador, reducerade kortsidor