Claude Weisbuch färglitografi
2016-12-30
431575
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Stegrande häst, signerad och numrerad Weisbuch, 49/360, färglitografi, 53,5x76 cm, oramad