Interiörscener 1700-tal
2016-12-30
431545
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): 1 par, Interiörscener, olja på pannå, ca 13x15,5 cm vardera