Monica Lorentzon oljemålning stilleben
2016-12-30
431540
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M Lorenzon, olja på papper/pannå, ca 68x100 cm
Färgbortfall