Bord barockstil
2016-12-29
431502
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, barockstil, 1800-tal, möjligen äldre skiva, fanerad med olika träslag, intarsia dekor av spelkort och blommor, låda i sargen, höjd ca 75, 96x62 cm
Slitage, sprickor