Etui 18 k guld Frankrike
2017-01-02
431498
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 48 000 SEK |
ETUI, 18 k guld, dekor med carréslipade safirer, franska exportstämplar ca 1879-1910, ca 7,5x9 cm, vikt ca 182,5 g
Buckla samt ytslitage