Ram litografi Berzelius
2017-01-05
431451
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, mahogny, 1800-tal, innehållandes litografi, yttermått ca 55x42 cm
Ram med smärre skador, skadat glas