Barskåp butiksdisk 1950-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
BARSKÅP / BUTIKSDISK, teak, 1950-tal, organiskt formad skiva i mönstrad laminat, framsida med vitrinskåp, baksida med hyllplan, kommer från en äldre frisersalong, höjd ca 91, 114x61 cm
Saknar en glasdörr, visst slitage, hål för kassaapparat upptaget i skivan
431442
2016-12-29