Vitrinskåp rokokostil
2016-12-29
431392
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, gul emålning, överstycke med glasdörrar samt bakomliggande hyllinredning, understycke med 4 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 193, 117x50 cm, nyckel finns
Bruksslitage