Pilgrimsflaskor Kina
2016-12-29
431357
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PILGRIMSFLASKOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av figurer och lotusslingor i emaljfärger samt järnoxid, höjd 15 cm
Hänklarna med lagningar