Bord i gustaviank stil
2016-12-28
431283
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 2 st, gustaviansk stil, 1900-tal, det större bord med skiva i carraramarmor, större bordet mått höjd ca 59, 80x49 cm, mindre bordet höjd 39, 28x46 cm
Slitage, mindre bordet med lagad skiva, det större bordet med delvis skeva ben