T. Nyberg stillben
2016-12-28
431222
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
T. NYBERG (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad T Nyberg -33, olja på duk, ca 60x46 cm