Thage Nordholm
2016-12-28
431221
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THAGE NORDHOLM (1927-1990): Stilleben med frukter, signerad Thage Nordholm, olja på pannå, ca 57x38 cm