Stellan Mörner, Fasad
2017-01-01
431215
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Fasad, signerad Mörner, olja på duk, ca 50x61 cm