Madeleine Pyk, Mellan franska dörrar
2017-01-02
431210
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Mellan franska dörrar", signerad M Pyk, olja på duk, 49x51 cm