Fransk skola 1800-tal olja på pannå
2016-12-27
431168
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSK SKOLA (1800-tal): Exteriör av kloster, olja på pannå, 20,5x26,5 cm