Marianne Richter
2016-12-26
431138
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
MARIANNE RICHTER, "Granen", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, komponerad 1949, gobelängteknik, signerad MR AB MMF, 216x153 cm
slitage