Evan Gruzis, Assorted Shapes
2017-01-28
431086
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
EVAN GRUZIS (USA, född 1979): "Assorted Shapes",
signerad och daterad på baksidan Evan Gruzis 2008, tusch och akvarell på papper, 71,5x51,5 cm