Skulptur Hanstil Kina
2016-12-26
431038
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, lergods, Kina, 1900-tal, Hanstil, i form av hund, ljusgrön glasyr, längd ca 27 cm, höjd ca 21 cm
Slitage, vissa sprickor