Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets mitt, fransk senempire, ombyggda från oljelampa, brännförgylld brons, höjd med skärm 73 cm
Ytslitage
431006
2016-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här